Category:2转MP3: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→萝丝) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 115: | Line 115: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | | |||
=== [[Add/zh-hans|艾迪]] === | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:AddSkill15.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Conqueror/zh-hans|征服者]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:at_sa4.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Phantom Seeker/zh-hans|幻想追踪者]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:TiTSkill6.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Maximum Strike/zh-hans|最强冲击]] | |||
|} | |||
| valign="top" | | |||
=== [[Lu/Ciel/zh-hans|露/希尔]] === | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:LuCielSkill21.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Oblivion/zh-hans|湮灭]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Royalguard4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Fantasy Impromptu - 2nd Movement/zh-hans|幻想即兴曲 - 第2乐章]] | |||
|} | |||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||