Power Shot/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 25% || 30% || 400 | | align="left" | 3 || 68 || 25% || 30% || 400 | ||
|} | |||
<br> | |||
=== 支援连段 === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}" | |||
! [[Rena/zh-hans|射手]] | |||
|- | |||
| {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}({{CX}}) | |||
|- | |||
| {{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CX}} | |||
|- | |||
| {{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CUX}} | |||
|- | |||
| {{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CDX}} | |||
|- | |||
| {{CU}}{{CX}} | |||
|- | |||
| {{CDR}}{{CX}} | |||
|- | |||
| {{CDRU}}{{CX}}{{CX}}{{CX}} | |||
|- | |||
| {{CUU}}{{CX}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |