Big Bang Stream/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→支援连段) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | ||
! | ! [[Chung/zh-hans|守护之力 - 守护者]] !! [[Shelling Guardian/zh-hans|炮击护卫]] | ||
|- | |- | ||
| ({{CZ}}){{CZ}}({{CZ}}{{CZ}}) | | ({{CZ}}){{CZ}}({{CZ}}{{CZ}}) || {{CX}}{{CX}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
| {{ | | ({{CZ}}){{CZ}}({{CDZ}}{{CZ}}) || ({{CDR}}{{CZ}}){{CZ}}({{CX}}) | ||
| ({{CDR}}{{CZ}}){{CZ}}({{CX}}) | |||
|- | |- | ||
| {{CDRU}}{{CZ}}{{CZ}} | | {{CDRU}}{{CZ}}{{CZ}} || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| {{CU}}{{CZ}} | | {{CDRU}}{{CX}} || | ||
| {{CU}}{{CX}} | |- | ||
| {{CU}}{{CZ}} || | |||
|- | |||
| {{CU}}{{CX}} || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |