Upgrading Equipment: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
| Upgrades any equipment to +12. | | Upgrades any equipment to +12. | ||
| [[Image:HQ Shop Item 117535.png]] | | [[Image:HQ Shop Item 117535.png]] | ||
|- | |||
| '''Enhancement Amulet Lv.13'''<br>(강화의 부적 Lv.13) | |||
| Upgrades any equipment to +13. | |||
| [[Image:13Amulet.png]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |