Shadow's Contract: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Active !! Special Active | ! Active !! Special Active | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 35 || rowspan= | | align="left" | 1 || 35 || rowspan=4 | 15% || rowspan=4 | 30% || 15% || rowspan=4 | 3 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 51 || 25% | | align="left" | 2 || 51 || 25% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 35% | | align="left" | 3 || 59 || 35% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |