User:Noobey: Difference between revisions
From Elwiki
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 104: | Line 104: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Repent''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Repent''' | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:Victorious-Sword.png|link=Sword of Victory]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:Victorious-Sword.png|link=Sword of Victory]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Treasure Hunter''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Alternate''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Void Elsword''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:CrATransNEW.png|link=Crimson Avenger/Transcendence]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Tax'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''99''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Ainstein''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| [[File:CrATrans6.png|link=Blood Falls]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Treasure Hunter''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Treasure Hunter''' | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Alternate''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Elesis}};"| '''Alternate''' |