Template:Featured Content: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| August 10, 2017 || August 23, 2017 || Dungeon: [[11-5|El Tower Defense]] || [http://elsword.koggames.com/elrianode/el-tower-defense.php KOG Games] | | August 10, 2017 || August 23, 2017 || Dungeon: [[11-5|El Tower Defense]] || [http://elsword.koggames.com/elrianode/el-tower-defense.php KOG Games] | ||
|- | |- | ||
| August 24, 2017 || || Mentor System Revamp | | August 24, 2017 || September 13, 2017 || [[Mentor-Pupil System]] Revamp/Release (NA) || [https://elsword.koggames.com/mentor-pupil-system/ KOG Games] | ||
|- | |||
| August 24, 2017 || September 13, 2017 || [[Profession System]] Revamp || [https://elsword.koggames.com/profession-revamp/ KOG Games] | |||
|- | |- | ||
| Winter 2017 || || [https://www.youtube.com/watch?v=1V-ppdP_9ms 3rd Job] || | | Winter 2017 || || [https://www.youtube.com/watch?v=1V-ppdP_9ms 3rd Job] || |