Gottvergessen Sense/ModA: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| {{Force|APSActive1.png}} | | {{Force|APSActive1.png}} | ||
| {{SkillType|SA|B}}<br>{{SkillType|M}} | | {{SkillType|SA|B}}<br>{{SkillType|M}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Henir Release|Gottvergessen Sense}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |