Guild: Difference between revisions
From Elwiki
Line 179: | Line 179: | ||
| 19 || 3019 || 13498 | | 19 || 3019 || 13498 | ||
|- | |- | ||
| 20 | | 20 || 4498 || 17996 | ||
|- | |||
| 21 || 7017 || 25013 | |||
|- | |||
| 22 || || | |||
|- | |||
| 23 || || | |||
|- | |||
| 24 || || | |||
|- | |||
| 25 || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |