Mount System: Difference between revisions
From Elwiki
Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
| [[File:StarWitchBroomIcon.png]] || Star Witch's Broom (별빛 마녀의 빗자루) || [[File:GuacGuacIcon.png]] || Guac Guac (곽곽이) | | [[File:StarWitchBroomIcon.png]] || Star Witch's Broom (별빛 마녀의 빗자루) || [[File:GuacGuacIcon.png]] || Guac Guac (곽곽이) | ||
|- | |||
| [[File:HoverBikeGBIcon.png]] || Hover Bike GB (호버바이크 GB) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |