Aceldama: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 101: | Line 101: | ||
| width="40" | [[Image:ConvertedWarhead.png]] | | width="40" | [[Image:ConvertedWarhead.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Modified Warhead]] | | align="center" width="150" | [[Modified Warhead]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Reload.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Reload Mastery]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |