Template:Featured Content: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| May 07, 2020 || June 03, 2020 || Event Dungeon: [[Elrios City Defense]] || [https://elsword.koggames.com/elrios-city-defense/ KOG Games] | | May 07, 2020 || June 03, 2020 || Event Dungeon: [[Elrios City Defense]] || [https://elsword.koggames.com/elrios-city-defense/ KOG Games] | ||
|- | |||
| June 18, 2020 || || Event Dungeon: [[El Party Collection]] || | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |