Sword Knight: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "03/30/2017 || -" to "03/30/2017 || 04/12/2017") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|Height=158 cm (5 ft 2 in) | |Height=158 cm (5 ft 2 in) | ||
|Weight=57 kg (125 lb) | |Weight=57 kg (125 lb) | ||
|tree=[[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:SKNEW.png|40px|link=Sword Knight]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:LKNEW.png|40px|link=Lord Knight]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:KENEW.png|40px|link=Knight Emperor]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 28 February 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 8 December 2010<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 4 May 2011 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 28 February 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 8 December 2010<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 4 May 2011 | ||
|stat= | |stat= |