Metamorphy: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|age=20 | |age=20 | ||
|race=Human | |race=Human | ||
|tree=[[Image:AishaNEW.png|40px|link=Aisha]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:AishaNEW.png|40px|link=Aisha]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:BaMNEW.png|40px|link=Battle Magician]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:DWNEW.png|40px|link=Dimension Witch]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Metamorphy.png|40px|link=Metamorphy]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 February 2018<br>[[File:Flag-jp.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Chinese Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Bresil Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-tw.png|20px]] 8 March 2018<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 22 August 2018 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 February 2018<br>[[File:Flag-jp.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Chinese Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Bresil Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-tw.png|20px]] 8 March 2018<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 22 August 2018 | ||
|MRD=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 30 January 2020<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 26 February 2020<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 26 August 2020 | |MRD=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 30 January 2020<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 26 February 2020<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 26 August 2020 |