Sword Taker: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "12/01/2016 || -" to "12/01/2016 || 01/11/2017") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|race=Human-Nasod Cyborg | |race=Human-Nasod Cyborg | ||
|Weight=100 kg/120 kg (with Nasod Arm) (220 lb/264 lb) | |Weight=100 kg/120 kg (with Nasod Arm) (220 lb/264 lb) | ||
|tree=[[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:STNEW.png|40px|link=Sword Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:BMNEW.png|40px|link=Blade Master]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:FBNEW.png|40px|link=Furious Blade]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 7 August 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 6 July 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 7 August 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 6 July 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 | ||
|stat= | |stat= |