Veteran Commander: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "03/30/2017 || -" to "03/30/2017 || 04/12/2017") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|race=Human-Nasod Cyborg | |race=Human-Nasod Cyborg | ||
|Weight=105 kg/120 kg (with Nasod Arm) (231 lb/264 lb) | |Weight=105 kg/120 kg (with Nasod Arm) (231 lb/264 lb) | ||
|tree=[[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:WTNEW.png|40px|link=Weapon Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:VCNEW.png|40px|link=Veteran Commander]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Nova Imperator.png|40px|link=Nova Imperator]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 23 August 2012<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 14 August 2013<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 21 August 2013<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 21 August 2013<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 19 March 2014 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 23 August 2012<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 14 August 2013<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 21 August 2013<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 21 August 2013<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 19 March 2014 | ||
|TRD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 14 July 2016<br>[[File:Japanese Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 14 December 2016 | |TRD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 14 July 2016<br>[[File:Japanese Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Bresil_Flag.png|20px]] 28 September 2016<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 14 December 2016 |