Aisha: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|weapon=Staff, Elemental Magic | |weapon=Staff, Elemental Magic | ||
|tree=<span style="display:none">{{</span> | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| | {{Class Tree| | ||
|- | | 1-1=[[Image:HMNEW.png|40px|link=High Magician]] | ||
| 1-2=[[Image:EMNEW.png|40px|link=Elemental Master]] | |||
| 1-3=[[Image:ASNEW.png|40px|link=Aether Sage]] | |||
| 2-0=[[Image:AishaNEW.png|40px|link=Aisha]] | |||
| | | 2-1=[[Image:DMNEW.png|40px|link=Dark Magician]] | ||
| 2-2=[[Image:VPNEW.png|40px|link=Void Princess]] | |||
| | | 2-3=[[File:OSNEW.png|40px|link=Oz Sorcerer]] | ||
| 3-1=[[Image:BaMNEW.png|40px|link=Battle Magician]] | |||
|- | | 3-2=[[Image:DWNEW.png|40px|link=Dimension Witch]] | ||
| 3-3=[[File:Icon - Metamorphy.png|40px|link=Metamorphy]] | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
|VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 이지영 (Lee Ji-yeong)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 釘宮 理恵 (Kugimiya Rie)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 小可 (Xiao Ke)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Sandy Fox<ref>[https://www.facebook.com/Elsword/photos/a.458102884205391.124394.218752961473719/1324428447572826/?type=3&theater Facebook Post from the Official Elsword NA page]</ref><br>[[File:German_Flag.png|20px]] Henrike Kruegener<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Estela Vilches<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Edwige Lemoine<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Simona Biasetti<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Alicja Pietruszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Laxmi Easwaran | |VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 이지영 (Lee Ji-yeong)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 釘宮 理恵 (Kugimiya Rie)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 小可 (Xiao Ke)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Sandy Fox<ref>[https://www.facebook.com/Elsword/photos/a.458102884205391.124394.218752961473719/1324428447572826/?type=3&theater Facebook Post from the Official Elsword NA page]</ref><br>[[File:German_Flag.png|20px]] Henrike Kruegener<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Estela Vilches<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Edwige Lemoine<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Simona Biasetti<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Alicja Pietruszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Laxmi Easwaran |