Rena: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|Height= 170 cm (5 ft 7 in) | |Height= 170 cm (5 ft 7 in) | ||
|tree=<span style="display:none">{{</span> | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| | {{Class Tree| | ||
|- | | 1-1=[[Image:CRNEW.png|40px|link=Combat Ranger]] | ||
| 1-2=[[Image:WSNEW.png|40px|link=Wind Sneaker]] | |||
| 1-3=[[Image:ANNEW.png|40px|link=Anemos]] | |||
| 2-0=[[Image:RenaNEW.png|40px|link=Rena]] | |||
| | | 2-1=[[Image:SRNEW.png|40px|link=Sniping Ranger]] | ||
| 2-2=[[Image:GANEW.png|40px|link=Grand Archer]] | |||
| | | 2-3=[[File:DyBNEW.png|40px|link=Daybreaker]] | ||
| 3-1=[[Image:TRNEW.png|40px|link=Trapping Ranger]] | |||
|- | | 3-2=[[Image:NWNEW.png|40px|link=Night Watcher]] | ||
| 3-3=[[Image:Icon - Twilight.png|40px|link=Twilight]] | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
|VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 정미숙 (Jung Mi-sook)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 堀江 由衣 (Horie Yui)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 优卡 (You Ka)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Cristina Vee<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Sylvia Steiner<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Laura Monedero<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Nathalie Karsenti<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Marisa Della Pasqua<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Anna Jarosik-Trawińska<br>[[File:English Flag.png|20px]] Jessica Mc Inyre (Before: Alex Carrington) | |VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 정미숙 (Jung Mi-sook)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 堀江 由衣 (Horie Yui)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 优卡 (You Ka)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Cristina Vee<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Sylvia Steiner<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Laura Monedero<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Nathalie Karsenti<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Marisa Della Pasqua<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Anna Jarosik-Trawińska<br>[[File:English Flag.png|20px]] Jessica Mc Inyre (Before: Alex Carrington) |