Eve: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|Height=167 cm (5 ft 6 in) | |Height=167 cm (5 ft 6 in) | ||
|tree=<span style="display:none">{{</span> | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| | {{Class Tree| | ||
|- | | 1-1=[[Image:CENEW.png|40px|link=Code: Exotic]] | ||
| 1-2=[[Image:CNNEW.png|40px|link=Code: Nemesis]] | |||
| 1-3=[[Image:CUNEW.png|40px|link=Code: Ultimate]] | |||
| 2-0=[[Image:EveNEW.png|40px|link=Eve]] | |||
| | | 2-1=[[Image:CANEW.png|40px|link=Code: Architecture]] | ||
| 2-2=[[Image:CMNEW.png|40px|link=Code: Empress]] | |||
| | | 2-3=[[Image:CEsNEW.png|40px|link=Code: Esencia]] | ||
| 3-1=[[Image:CLNEW.png|40px|link=Code: Electra]] | |||
|- | | 3-2=[[Image:CBSNEW.png|40px|link=Code: Battle Seraph]] | ||
| 3-3=[[File:Icon - Code Sariel.png|40px|link=Code: Sariel]] | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
|VA=[[File:Korean_Flag.png]] 우정신 (Woo Jung-shin)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 能登 麻美子 (Noto Mamiko)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 雨阳 (Yu Yang)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brianna Knickerbocker<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Gabi Franke <br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Marta Barbará<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Marie-Eugénie Maréchal<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Loretta Di Pisa<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Laura Breszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Valeri Doyle (Before: Isabel Vaughan) | |VA=[[File:Korean_Flag.png]] 우정신 (Woo Jung-shin)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 能登 麻美子 (Noto Mamiko)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 雨阳 (Yu Yang)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brianna Knickerbocker<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Gabi Franke <br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Marta Barbará<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Marie-Eugénie Maréchal<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Loretta Di Pisa<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Laura Breszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Valeri Doyle (Before: Isabel Vaughan) |