Howling Fox: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|FoxCry}} | | {{SkillText|True|FoxCry}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|SkillGroup|Eun}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|FoxCry}} | | {{SkillText|True|FoxCry}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|SkillGroup|Eun}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |