Category:Third Job Master Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (→Add) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 576: | Line 576: | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Timoria.png]][[Image:Mini Icon - Abysser.png]] '''[[Catastrophe]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Timoria.png]][[Image:Mini Icon - Abysser.png]] '''[[Catastrophe]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Final Catastrophe | |||
|- | |- | ||
| [[File:FinalCatastropheStage1.png]] | | width=40% | [[File:FinalCatastropheStage1.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Final Catastrophe/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:FinalCatastropheStage2.png]] | ||
| [[File: | | align="center" width="150" | [[Final Catastrophe/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:FinalCatastropheStage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Final Catastrophe/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:FinalCatastropheStage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Final Catastrophe/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Ishtar.png]][[File:Mini Icon - Chevalier.png]] '''[[Innocent]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Ishtar.png]][[File:Mini Icon - Chevalier.png]] '''[[Innocent]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Preying Innocent | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:PrayInnocentStage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Preying Innocent/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:PrayInnocentStage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Preying Innocent/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |- | ||
| [[File: | | width=40% | [[File:PrayInnocentStage3.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Preying Innocent/Stage 3|Stage 3]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:PrayInnocentStage4.png]] | ||
| [[File:PrayInnocentStage4.png]] | | align="center" width="150" | [[Preying Innocent/Stage 4|Stage 4]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Iblis.png]][[File:Mini Icon - Anular.png]] '''[[Diangelion]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Iblis.png]][[File:Mini Icon - Anular.png]] '''[[Diangelion]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Darkest Diangelion | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:DarkestDiangelionStage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Darkest Diangelion/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:DarkestDiangelionStage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Darkest Diangelion/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |- | ||
| [[File: | | width=40% | [[File:DarkestDiangelionStage3.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Darkest Diangelion/Stage 3|Stage 3]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:DarkestDiangelionStage4.png]] | ||
| [[File:DarkestDiangelionStage4.png]] | | align="center" width="150" | [[Darkest Diangelion/Stage 4|Stage 4]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Lu/Ciel}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Nihilida.png]][[File:Mini Icon - Tyrannus.png]] '''[[Demersio]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Nihilida.png]][[File:Mini Icon - Tyrannus.png]] '''[[Demersio]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Eternal Demersio | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:EternalDemersioStage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Eternal Demersio/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:EternalDemersioStage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Eternal Demersio/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |- | ||
| [[File: | | width=40% | [[File:EternalDemersioStage3.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Eternal Demersio/Stage 3|Stage 3]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:EternalDemersioStage4.png]] | ||
| [[File:EternalDemersioStage4.png]] | | align="center" width="150" | [[Eternal Demersio/Stage 4|Stage 4]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |