Category:Third Job Master Skills: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) (→Rose) |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Ain) |
||
Line 713: | Line 713: | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Richter.png]] '''[[Richter]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Richter.png]] '''[[Richter]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Gotts · Urteil | |||
|- | |- | ||
| [[File:Gotts_Urteil_Stage1.png]] | | width=40% | [[File:Gotts_Urteil_Stage1.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Gotts · Urteil/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:Gotts_Urteil_Stage2.png]] | ||
| [[File: | | align="center" width="150" | [[Gotts · Urteil/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Gotts_Urteil_Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Gotts · Urteil/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Gotts_Urteil_Stage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Gotts · Urteil/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Bluhen.png]] '''[[Bluhen]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Bluhen.png]] '''[[Bluhen]]''' | ||
|- | |- | ||
| class="related-title" | Meister | |||
|- | |- | ||
| [[File:Meister_Stage1.png]] | | width=40% | [[File:Meister_Stage1.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Meister/Stage 1|Stage 1]] | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | width=40% | [[File:Meister_Stage2.png]] | ||
| [[File: | | align="center" width="150" | [[Meister/Stage 2|Stage 2]] | ||
|- | |||
| align="center" width="150" | | | width=40% | [[File:Meister_Stage3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Meister/Stage 3|Stage 3]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Meister_Stage4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Meister/Stage 4|Stage 4]] | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Ain}};" class="textfloat" | ||
! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Herrscher.png]] '''[[Herrscher]]''' | ! colspan=2 |[[File:Mini Icon - Herrscher.png]] '''[[Herrscher]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="related-title" | Schweigen | ||
|- | |||
| width=40% | [[File:Schweigen_Stage1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Schweigen/Stage 1|Stage 1]] | |||
|- | |||
| width=40% | [[File:Schweigen_Stage2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Schweigen/Stage 2|Stage 2]] | |||
|- | |- | ||
| [[File: | | width=40% | [[File:Schweigen_Stage3.png]] | ||
| [[ | | align="center" width="150" | [[Schweigen/Stage 3|Stage 3]] | ||
|- | |- | ||
| | | width=40% | [[File:Schweigen_Stage4.png]] | ||
| [[File:Schweigen_Stage4.png]] | | align="center" width="150" | [[Schweigen/Stage 4|Stage 4]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
<div> | <div> | ||
=== [[Laby]] === | === [[Laby]] === | ||
{| class="related-skills" style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| class="related-skills" style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" |