Gungnir: Difference between revisions
From Elwiki
Line 19: | Line 19: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | | rowspan="3" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits''' | | rowspan="3" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | | colspan="4" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | | rowspan="3" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | | rowspan="3" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | ||
|- | |||
| colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Normal''' | |||
| colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Awakening''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Arrows''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Tornadoes''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Arrows''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Tornadoes''' | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 1 hit per arrow, 8 hits per tornado.<br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 1 hit per arrow,<br>8 hits per tornado.<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 739% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 52% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 976% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 65% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 300 MP | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 300 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | ||
Line 35: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 887% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 62% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1171% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 78% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1035% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 73% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1367% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 91% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1183% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 83% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1562% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 103% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1404% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 98% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1855% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 123% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 1626% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 114% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 2147% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 142% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | |||
|} | |} | ||