Sword Taker/Skills-ID: Difference between revisions
From Elwiki
AezoRikuze (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Special Active === {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBord...") |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:STSactive3.png]] | | width="40" | [[Image:STSactive3.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Shockwave - Divider/id| | | width="150" align="center" | [[Shockwave - Divider/id|Shock Wave - Divider]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | | width="40" | [[Image:RavenNew2.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/id| | | align="center" width="150" | [[Shockwave - Cutter/id|Shock Wave - Cutter]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:STSactive5.png]] | | width="40" | [[Image:STSactive5.png]] | ||
Line 41: | Line 41: | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | | width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Basic Strength Training/id| | | align="center" width="150" | [[Basic Strength Training/id|Serangan Fisik Dasar]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:STPassive1.png]] | | width="40" | [[Image:STPassive1.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Infinity Cause/id| | | width="150" align="center" | [[Infinity Cause/id|Taunt]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255,255,255)" | ||
| width="40" | [[Image:Experienced Sword.PNG]] | | width="40" | [[Image:Experienced Sword.PNG]] | ||
| | | width="150" align="center" | [[Blade Mastery/id|Blade Mastery]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:RavenNew14.png]] | | width="40" | [[Image:RavenNew14.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Exquisite Swordsmanship/id| | | align="center" width="150" | [[Exquisite Swordsmanship/id|Fine Swordsmanship]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:STPassive4.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Shadow Piercing/id|Shadow Piercing]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |