Skill Tree: Dimension Witch/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |style="background-color:#EE82EE;"| | ||
| Level 60(5 SP) | | Level 60(5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:FS.png|link=Fate Space/zh-hans|命运空间]] | |||
| | |||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |||
| Level 65(10 SP) | |||
|} | |} |
Revision as of 06:18, 11 June 2014
Level 35(2 SP)(4 SP) | |||||
Level 45(4 SP) | |||||
加速纹章 | Level 50(4 SP) | ||||
Level 55(5 SP) | |||||
Level 60(5 SP) | |||||
Level 65(10 SP) |