Geyser Plains: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| MobC2=Reactive Mobs: | | MobC2=Reactive Mobs: | ||
| Mob1=<span style="display:none">{{</span> | | Mob1=<span style="display:none">{{</span> | ||
| [[File: | | [[File:9-3mob1Face.png|60px]] | ||
|'''???''' - | |'''???''' - | ||
|- | |- | ||
Line 23: | Line 23: | ||
| '''???''' - | | '''???''' - | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:GPmob4Face.png|60px]] | ||
| '''???''' - | | '''???''' - | ||
|- | |- | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| [[File:GPmob6Face.png|60px]] | | [[File:GPmob6Face.png|60px]] | ||
| '''???''' - | |||
|- | |||
| [[File:GPmob7Face.png|60px]] | |||
| '''???''' - | | '''???''' - | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |