IBCN2: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 | 2016.07.13 - 2016.07.26<br>2016.11.23 - 2016.12.06 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 | 2016.07.13 - 2016.07.26<br>2016.11.23 - 2016.12.06 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] || colspan=9 | 暂未开放 | |||
|} | |} |
Revision as of 04:46, 10 January 2017
艾尔搜查队上校 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
角色 | 发型 | 军帽 | 上衣 | 下衣 | 手套 | 鞋子 | 武器 | 披风 | 礼仪臂章 | 礼仪剑 |
艾索德 | 2011.11.11 - 2012.01.10 2013.02.06 - 2013.02.19 2015.12.16 - 2015.12.29 2016.11.23 - 2016.12.06 |
2016.11.23 - 2016.12.06 | 2011.11.11 - 2012.01.10 2012.10.17 - 2012.11.07 2013.02.06 - 2013.02.19 2013.12.18 - 2013.12.31 2014.01.22 - 2014.02.11 2014.03.19 - 2014.04.01 2014.06.25 - 2014.07.23 2014.12.17 - 2014.12.29 2015.02.11 - 2015.02.25 2015.08.26 - 2015.09.08 2015.12.16 - 2015.12.29 2016.01.13 - 2016.01.26 2016.01.27 - 2016.02.09 2016.02.17 - 2016.03.02 2016.03.03 - 2016.03.15 2016.07.13 - 2016.07.26 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||
爱莎 | 2011.11.11 - 2012.01.10 2013.02.06 - 2013.02.19 2016.01.13 - 2016.01.26 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
蕾娜 | 2011.11.11 - 2012.01.10 2013.02.06 - 2013.02.19 2015.12.16 - 2015.12.29 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
雷文 | 2011.11.11 - 2012.01.10 2013.02.06 - 2013.02.19 2016.01.13 - 2016.01.26 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
伊芙 | 2013.02.06 - 2013.02.19 2016.01.27 - 2016.02.09 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
澄 | 2012.10.17 - 2012.11.07 2013.02.06 - 2013.02.19 2016.01.27 - 2016.02.09 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
艾拉 | 2013.12.18 - 2013.12.31 2014.01.22 - 2013.02.11 2014.12.17 - 2013.12.29 2016.02.17 - 2016.03.02 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
艾丽希斯 | 2014.03.19 - 2014.04.01 2014.12.17 - 2014.12.29 2016.02.17 - 2016.03.02 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
艾迪 | 2014.06.25 - 2014.07.23 2015.02.11 - 2015.02.25 2016.03.03 - 2016.03.15 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
露 | 2015.08.26 - 2015.09.08 2016.03.03 - 2016.03.15 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
希尔 | ||||||||||
萝丝 | 2016.07.13 - 2016.07.26 2016.11.23 - 2016.12.06 | |||||||||
艾因 | 暂未开放 |