Wisdom Aura: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Buff (Magical Attack) !! MP Usage !! Duration !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Buff (Magical Attack) !! MP Usage !! Duration !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 10 || 10.0% || 24 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 10 || 10.0% || 24 MP || rowspan="27" | 60 Seconds || rowspan="27" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 10.8% || 26 | | align="left" | 2 || 10.8% || 26 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 11.5% || 28 | | align="left" | 3 || 11.5% || 28 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 11 || 12.3% || 30 | | align="left" | 4 || 11 || 12.3% || 30 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 13 || 13.0% || 32 | | align="left" | 5 || 13 || 13.0% || 32 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 15 || 13.8% || 34 | | align="left" | 6 || 15 || 13.8% || 34 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 17 || 14.5% || 36 | | align="left" | 7 || 17 || 14.5% || 36 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 19 || 15.3% || 38 | | align="left" | 8 || 19 || 15.3% || 38 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 21 || 16.0% || 40 | | align="left" | 9 || 21 || 16.0% || 40 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 23 || 16.8% || 42 | | align="left" | 10 || 23 || 16.8% || 42 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 25 || 17.5% || 44 | | align="left" | 11 || 25 || 17.5% || 44 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 27 || 18.3% || 46 | | align="left" | 12 || 27 || 18.3% || 46 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 29 || 19.0% || 48 | | align="left" | 13 || 29 || 19.0% || 48 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 31 || 19.8% || 50 | | align="left" | 14 || 31 || 19.8% || 50 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 33 || 20.5% || 52 | | align="left" | 15 || 33 || 20.5% || 52 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 35 || 21.3% || 54 | | align="left" | 16 || 35 || 21.3% || 54 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 37 || 22.0% || 56 | | align="left" | 17 || 37 || 22.0% || 56 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 39 || 22.8% || 58 | | align="left" | 18 || 39 || 22.8% || 58 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 41 || 23.5% || 60 | | align="left" | 19 || 41 || 23.5% || 60 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 43 || 24.3% || 62 | | align="left" | 20 (M) || 43 || 24.3% || 62 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan="7" | -* || 25.0% || 64 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 25.8% || 66 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 26.5% || 68 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 27.3% || 70 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 28.0% || 72 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 28.8% || 74 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 29.5% || 76 MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |