Code: Exotic/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→特殊活性
m (Text replacement - "优雅的步伐" to "优雅脚步") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→特殊活性) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| width="40" | [[Image:Hornet_Sting.PNG]] | | width="40" | [[Image:Hornet_Sting.PNG]] | ||
| width="150" align="center" | [[Hornet Sting/zh-hans|电磁飞弹]] | | width="150" align="center" | [[Hornet Sting/zh-hans|电磁飞弹]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Hornet_Sting.PNG]] | |||
| width="150" align="center" | 超越的 [[Image:Hornet_Sting.PNG|20px]]<br>[[Hornet Sting - Swift Charge/zh-hans|电磁飞弹 - 快速充能]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Atomic Blaster.PNG]] | | width="40" | [[Image:Atomic Blaster.PNG]] |