Weapon Break: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Attack Strength Nullified !! Success Rate !! Duration | ! Attack Strength Nullified !! Success Rate !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 465% || 15% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 465% || 15% || rowspan="30" | 100% || rowspan="30" | 12 Seconds || rowspan="30" | 40 MP || rowspan="30" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 480% || 16% | | align="left" | 2 || 480% || 16% | ||
Line 62: | Line 62: | ||
| align="left" | 17 || 73 || 707% || 29% | | align="left" | 17 || 73 || 707% || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 76 || 722% || % | | align="left" | 18 || 76 || 722% || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 79 || 737% || 30% | | align="left" | 19 || 79 || 737% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 752% || % | | align="left" | 20 (M) || 82 || 752% || 31% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan=10 | -* || 767% || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 782% || 33% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 797% || 34% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 813% || 35% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 828% || 35% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 843% || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 858% || 37% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 873% || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 888% || 39% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 903% || 40% | |||
|} | |} | ||