Daydreamer/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Hyper Active === {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1"...") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerHyper.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Labyrinth Daydream]] {{Locked Skill|Hyper1}} | ||
|} | |} | ||
Line 14: | Line 14: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill1.png]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerSkill3.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerSkill4.png]] | |||
| align="center" width="150" | {{Locked Skill|Advanced}} | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerSkill6.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerSkill7.png]] | |||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | | ||
|} | |} | ||
Line 23: | Line 35: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerSkill2.png]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerSkill5.png]] | |||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | | ||
|} | |} | ||
Line 32: | Line 47: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:DaydreamerPassive1.png]] | ||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:DaydreamerPassive4.png]] | |||
| align="center" width="150" | {{Locked Skill|Expert}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 17:29, 31 January 2019
Hyper Active
|
Special Active
|
Active |
Passive
|