High Magician/Skills-ID: Difference between revisions
From Elwiki
AezoRikuze (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" |- | valign="top" | === Special Active === {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="backgrou...") |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| align="center" width="150" | [[Chain Lightning/id|Chain Lightning]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | | align="center" width="150" | [[Chain Lightning/id|Chain Lightning]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:AishaS9.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS6.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Blaze Step/id|Blaze Step]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS9.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Blizzard Shower/id|Blizzard Shower]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | | align="center" width="150" | [[Blizzard Shower/id|Blizzard Shower]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|} | |} | ||
Line 43: | Line 43: | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Basic Magic Training.PNG]] | | width="40" | [[Image:Basic Magic Training.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Basic Magic Training/id| | | align="center" width="150" | [[Basic Magic Training/id|Serangan Magic Dasar]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:ElPass8.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Infinite Energy/id|Endless Mana]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:AishaS1.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Fireball Study/id|Fireball | | align="center" width="150" | [[Fireball Study/id|Fireball Mastery]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:FreezingPoint.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Freezing Point Research/id|Freezing Point Investigation]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 16:08, 6 January 2014
Special Active
|
Active
|
Passive
|