IBCN9: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 | 2016.09.28 - 2016.10.11 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=8 | 2016.09.28 - 2016.10.11 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] || colspan=8 | 暂未开放 | |||
|} | |} |
Revision as of 04:59, 10 January 2017
骇浪蛟龙 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
角色 | 发型 | 上衣 | 下衣 | 手套 | 鞋子 | 武器 | 海龙角 | 海龙之翼 |
艾索德 | 2013.09.25 - 2013.10.15 2014.01.27 - 2014.02.11 2016.09.28 - 2016.10.11 |
2013.08.28 - 2013.10.15 2014.01.27 - 2014.02.11 2016.09.28 - 2016.10.11 |
2013.09.25 - 2013.10.15 2014.01.27 - 2014.02.11 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||
爱莎 | ||||||||
蕾娜 | ||||||||
雷文 | ||||||||
伊芙 | ||||||||
澄 | ||||||||
艾拉 | 2015.01.28 - 2015.02.10 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||||
艾丽希斯 | 2015.02.18 - 2015.03.03 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||||
艾迪 | 2015.04.29 - 2015.05.12 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||||
露 | 2016.06.22 - 2016.07.05 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||||
希尔 | ||||||||
萝丝 | 2016.09.28 - 2016.10.11 | |||||||
艾因 | 暂未开放 |