Lord of Terror/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 56 || 20% || 80% || 40% | | align="left" | 3 || 56 || 20% || 80% || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 94 || 28% || 110% || 55% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |