Monster List/Ereda/Velder: Difference between revisions
From Elwiki
< Monster List | Ereda
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Velder_Tower.jpg|150px]] | |[[File:Velder_Tower.jpg|150px]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |