Raven/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Boxsnake moved page Raven/Skills-CN to Raven/Skills/zh-hans) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| width="40" | [[Image:STactive1.png]] | | width="40" | [[Image:STactive1.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Shadow Step/zh-hans|暗影步伐]] | | width="150" align="center" | [[Shadow Step/zh-hans|暗影步伐]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:EmergencyShoot.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Emergency Boost/zh-hans|紧急回避]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:FlameSword.png]] | | width="40" | [[Image:FlameSword.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Flame Sword/zh-hans|火焰刃 | | width="150" align="center" | [[Flame Sword/zh-hans|火焰刃]] {{Locked Skill CN|1}} | ||
|} | |} | ||