Template:Other DungeonsFR: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| [[File:S-5Button.png|link=Dimension of Sinister Intent/fr|Salle obscure|70px]]<br>[[Dimension of Sinister Intent/fr|Salle obscure]] | | [[File:S-5Button.png|link=Dimension of Sinister Intent/fr|Salle obscure|70px]]<br>[[Dimension of Sinister Intent/fr|Salle obscure]] | ||
| [[File:SGHSButton.png|70px|link=Spooky Graveyard Hide-and-Seek/fr|Jeu de cache-cache Cimetière d'épouvante]]<br>[[Spooky Graveyard Hide-and-Seek/fr|Jeu de cache-cache Cimetière d'épouvante]] | | [[File:SGHSButton.png|70px|link=Spooky Graveyard Hide-and-Seek/fr|Jeu de cache-cache Cimetière d'épouvante]]<br>[[Spooky Graveyard Hide-and-Seek/fr|Jeu de cache-cache Cimetière d'épouvante]] | ||
| [[File:Sanctu.png|link=Forgotten Elrian Sanctum (3rd Job)/fr|Sanctuaire des Elians oubliés]]<br>[[Forgotten Elrian Sanctum (3rd Job)/fr|Sanctuaire des Elians oublié<br>(3e spécialisation)]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Old Version.png|link=Old Maps/fr|Anciennes cartes|105px]]<br>[[Old Maps/fr|Anciennes cartes]] | | [[File:Old Version.png|link=Old Maps/fr|Anciennes cartes|105px]]<br>[[Old Maps/fr|Anciennes cartes]] | ||
|} | |} |