Void Impact: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Infomation
No edit summary |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
! Damage (Magical) !! Max Hits | ! Damage (Magical) !! Max Hits | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || % || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 206% || rowspan="21" | 5 || rowspan="21" | 100 MP || rowspan="21" | 9 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || % | | align="left" | 2 || 213% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 26 || % | | align="left" | 3 || 26 || 219% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 29 || % | | align="left" | 4 || 29 || 226% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 32 || % | | align="left" | 5 || 32 || 233% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || % | | align="left" | 6 || 35 || 239% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || % | | align="left" | 7 || 38 || 246% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || % | | align="left" | 8 || 41 || 253% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || % | | align="left" | 9 || 44 || 260% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || % | | align="left" | 10 || 47 || 266% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || % | | align="left" | 11 || 50 || 273% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || % | | align="left" | 12 || 53 || 280% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || % | | align="left" | 13 || 56 || 286% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || % | | align="left" | 14 || 59 || 293% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || % | | align="left" | 15 || 62 || 300% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || % | | align="left" | 16 || 65 || 306% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || % | | align="left" | 17 || 68 || 313% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || % | | align="left" | 18 || 71 || 320% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || rowspan=" | | align="left" | 19 || rowspan="3" | -* || 327% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20(M) || % | | align="left" | 20(M) || 333% | ||
|- | |||
| align="left" | - || 340% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |