Airelinna - Nymph: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
!! rowspan="2" | Cooldown | !! rowspan="2" | Cooldown | ||
|- style="background:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | |- style="background:{{ColorSelNA|CharLight|Rena}}" | ||
! HP Recovery | ! HP Recovery !! Mag, Phy<br>Attack !! Attack<br>Speed !! Movement<br>Speed !! Jump<br>Speed | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 0. | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 0.70% || 2% || colspan="3" | 7% || rowspan="7" | 20 Seconds || rowspan="7" | 120 MP || rowspan="7" | 20 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 0. | | align="left" | 2 || 0.74% || 4% || colspan="3" | 9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 0. | | align="left" | 3 || 58 || 0.78% || 6% || colspan="3" | 11% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 0. | | align="left" | 4 || 62 || 0.82% || 8% || colspan="3" | 13% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 0. | | align="left" | 5 || 66 || 0.86% || 10% || colspan="3" | 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 0. | | align="left" | 6 || 70 || 0.90% || 12% || colspan="3" | 17% | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || 74 || 0.94% || 14% || colspan="3" | 19% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |