Weaken Aura: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Physical Defense Debuff !! Magical Defense Debuff | ! Skill Level !! Required Level !! Physical Defense Debuff !! Magical Defense Debuff | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || colspan="2" | | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || colspan="2" | 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || colspan="2" | | | align="left" | 2 || colspan="2" | 6.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || colspan="2" | | | align="left" | 3 || 53 || colspan="2" | 8.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || colspan="2" | | | align="left" | 4 || 57 || colspan="2" | 10.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || colspan="2" | | | align="left" | 5 || 61 || colspan="2" | 12.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || colspan="2" | | | align="left" | 6 || 65 || colspan="2" | 14.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || colspan="2" | | | align="left" | 7 || 69 || colspan="2" | 16.3% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 18.2% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |