Luna Blade: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Frenzyfriend (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage(Magical) !! Mana Reduction !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage(Magical) !! Mana Reduction !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 2365% || - | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 2365% || -16.5% || rowspan="9" | 1 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 2542% || - | | align="left" | 2 || 2542% || -18.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 2720% || - | | align="left" | 3 || 58 || 2720% || -21% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 2897% || - | | align="left" | 4 || 62 || 2897% || -23.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 3075% || - | | align="left" | 5 || 66 || 3075% || -25.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 3252% || - | | align="left" | 6 || 70 || 3252% || -27.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 3429% || - | | align="left" | 7 || 74 || 3429% || -30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || 3607% || - | | align="left" | 8 || 78 || 3607% || -32.3% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 3784% || -34.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |