Server Differences: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
(→Others) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 399: | Line 399: | ||
| {{UNo}} | | {{UNo}} | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 500px" | |||
|- | |||
! scope="col" colspan="12" | 3rd Subclass | |||
|- | |||
! scope="col" | Content | |||
| scope="col" | Korean | |||
| scope="col" | Japan | |||
| scope="col" | Taiwan | |||
| scope="col" | Hong Kong | |||
| scope="col" | Germany | |||
| scope="col" | China | |||
| scope="col" | North America | |||
| scope="col" | France | |||
| scope="col" | Italy | |||
| scope="col" | Poland | |||
| scope="col" | Spain | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Infinity Sword]] | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Dimension Witch]] | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Night Watcher]] | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Veteran Commander]] | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Code Battle Seraph]] | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Tactical Trooper]] | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 500px" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 500px" | ||
|- | |- | ||
Line 428: | Line 527: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Towns == | == Towns == |