Metabolic Boost: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 83 || 60% || 40% | | align="left" | 4 || 83 || 60% || 40% | ||
|} | |||
<br> | |||
=== Affected Combos === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |||
! [[Chung|Guardian]] !! [[Fury Guardian]] !! [[Iron Paladin]] | |||
|- | |||
| '''ZZZZ''' || >>'''ZZZ''' || ^'''vZ'''Z | |||
|- | |||
| '''ZZvZZ''' || >>^'''ZXX''' || >>X'''ZZZ''' | |||
|- | |||
| '''XX'''X || '''XX>ZZ''' || '''ZZX''' | |||
|- | |||
| '''XXZ'''X || || >>^X'''X''' | |||
|- | |||
| ^'''Z''' || || | |||
|- | |||
| ^'''X''' || || | |||
|- | |||
| ^'''v''' || || | |||
|- | |||
| >>^'''Z'''Z || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |