Energy Enhancement: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 66 || 25% || 45% || 10% | | align="left" | 3 || 66 || 25% || 45% || 10% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || 30% || 60% || 12% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |