Enhance Nasod's Weapon: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 145% || 10% || -8 | | align="left" | 3 || 59 || 145% || 10% || -8 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || ???% || ??% || -? | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |