Dynamo Point System: Difference between revisions
From Elwiki
→Skills that use Dynamo Mutation Points
mNo edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| width="40" | [[Image:LPTrans3.png]] | | width="40" | [[Image:LPTrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Quicksilver Strike]] | | align="center" width="150" | [[Quicksilver Strike]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:LPTrans6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Supersonic]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 108: | Line 111: | ||
| width="40" | [[Image:MMTrans3.png]] | | width="40" | [[Image:MMTrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Force Field]] | | align="center" width="150" | [[Force Field]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Extreme Chaser]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 130: | Line 136: | ||
| width="40" | [[Image:DETrans3.png]] | | width="40" | [[Image:DETrans3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Moonlight Breaker]] | | align="center" width="150" | [[Moonlight Breaker]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Dimension Breaker]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |