Ice Burners: Difference between revisions
From Elwiki
→Types of Ice Burners
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 100: | Line 100: | ||
| [[File:AAAinIB.png]] | | [[File:AAAinIB.png]] | ||
| Ice Burner (Archangel, Ain) | | Ice Burner (Archangel, Ain) | ||
| [[File:flag-us.png]] | | [[File:flag-us.png]] <font color=red>12/28/2016 - 01/10/2017</font> | ||
|- | |- | ||
| [[File:ADAinIB.png]] | | [[File:ADAinIB.png]] | ||
| Ice Burner (Archdevil, Ain) | | Ice Burner (Archdevil, Ain) | ||
| [[File:flag-us.png]] | | [[File:flag-us.png]] <font color=red>12/28/2016 - 01/10/2017</font> | ||
|- | |- | ||
| [[File:EOAinIB.png]] | | [[File:EOAinIB.png]] | ||
| Ice Burner (El Officer, Ain) | | Ice Burner (El Officer, Ain) | ||
| [[File:flag-us.png]] 01/11/2017 - 01/ | | [[File:flag-us.png]] 01/11/2017 - 02/07/2017 | ||
|- | |||
| [[File:NBSAinIB.png]] | |||
| Ice Burner (Nasod Battle Suit, Ain) | |||
| [[File:flag-us.png]] 01/18/2017 - 02/14/2017 | |||
|}<span style="display:none">}}</span> | |}<span style="display:none">}}</span> | ||
|tab3=Event Ice Burner | |tab3=Event Ice Burner |