ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,769
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{SkillText|True|BackstepKR}} | | {{SkillText|True|BackstepKR}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True}} (08/14/2019 KR Patch) | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |