Henir's Order: Difference between revisions
From Elwiki
→Notable Members
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Red Henir Fanatic]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | | '''[[Red Henir Fanatic]]''' || style="background:#C6EFCE" | Active | ||
|- | |||
| '''[[Ebalon]]''' || style="background:#CCCCCC" | Unknown | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |