Life Swap: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
! Skill<br>Level !! Level<br>Required !! Damage<br>(Magical) !! Spirit Energy !! HP Gain !! HP loss !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill<br>Level !! Level<br>Required !! Damage<br>(Magical) !! Spirit Energy !! HP Gain !! HP loss !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 382% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 382% || rowspan="10" | +1 || || rowspan="20" | -8% || rowspan="20" | 0 MP || rowspan="20" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 394% || | | align="left" | 2 || 394% || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || || || | | align="left" | 3 || 31 || || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 34 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 37 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 40 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 43 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 46 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 49 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 52 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 55 || || rowspan="10" | +2 || | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 58 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 61 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 64 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 67 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 70 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || rowspan="3" | ? || || | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |